Home

Pszichológiai Rendben Elöljáró olimpiai bajnok short track váltó akció beteg Ragyogás

Kezdődik a short track világbajnokság - Fradi.hu

short-track – Síparadicsom Blog

Téli olimpia: Bencén ment el – Liu Shaolin Sándor - NSO

Bronz a téli olimpián, magyarok a dobogón az első éremosztó napon

Index - Sport - Lina, a kínai edző szólt be korisainknak, ezért borult fel  a sorrend
Index - Sport - Lina, a kínai edző szólt be korisainknak, ezért borult fel a sorrend

Hatodik lett az olimpiai bajnok címvédő váltó a téli olimpián, Liu Shaoang  majdnem 140 milliót keresett - Sportal.hu
Hatodik lett az olimpiai bajnok címvédő váltó a téli olimpián, Liu Shaoang majdnem 140 milliót keresett - Sportal.hu

A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról |  Mandiner
A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról | Mandiner

Mindkét magyar short track váltó B döntőbe jutott a vk záróállomásán | M4  Sport
Mindkét magyar short track váltó B döntőbe jutott a vk záróállomásán | M4 Sport

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb - Ezüstérmes a magyar női váltó - Hír TV

Olimpiai bronzérmes a rövidpályás gyorskorcsolya vegyes váltó

Férfi 5000 méteres rövidpályásgyorskorcsolya-váltó a 2018. évi téli olimpiai  játékokon – Wikipédia
Férfi 5000 méteres rövidpályásgyorskorcsolya-váltó a 2018. évi téli olimpiai játékokon – Wikipédia

TÖRTÉNELMI SIKER: OLIMPIAI BAJNOK A MAGYAR FÉRFI VÁLTÓ!!!!! - Minden Szó

Bronzérmes az olimpiai bajnok váltó a debreceni rövidpályás gyorskorcsolya  világkupán
Bronzérmes az olimpiai bajnok váltó a debreceni rövidpályás gyorskorcsolya világkupán

A nők szövetségi kapitánya szerint az olimpiai érem a cél - Sportal.hu

Rövidpályás gyorskorcsolya – Wikipédia

Kiesett a magyar női short track váltó, így nem indul a vb-n | JochaPress.hu

2014 után először maradtak érem nélkül a magyarok a short track  világbajnokságon - Eurosport
2014 után először maradtak érem nélkül a magyarok a short track világbajnokságon - Eurosport

Ezüstérmes a női váltó a rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon -  Sportal.hu
Ezüstérmes a női váltó a rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon - Sportal.hu

Rp. gyorskorcsolya: ötödik a női váltó az almati vk-n - NSO

Olimpiai bajnok a férfi gyorskorcsolya-váltó Pjongcsangban

Világcsúccsal nyerte meg a világkupát az olimpiai bajnok magyar váltó! -  PestiSrácok
Világcsúccsal nyerte meg a világkupát az olimpiai bajnok magyar váltó! - PestiSrácok

Index - Sport - Dráma a short track-Eb végén, első helyről zárták ki a  magyar váltót
Index - Sport - Dráma a short track-Eb végén, első helyről zárták ki a magyar váltót

Short track: a férfi váltó elődöntős, a női kiesett